Poznaj nasz zespół

Private brokers
Obrazek
O nas
Private Brokers to zespół 12 ekspertów w dziedzinie bankowości i finansów.

Doskonale znamy realia zarówno branży deweloperskiej, jak i wewnętrznych procedur bankowych. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie na rynku nieruchomości. Naszą specjalnością jest pozyskiwanie najlepszej formy finansowania dla deweloperów, ale także kredyty hipoteczne.

Skuteczność naszych
działań pokazują liczby
8 lat 1,720 mld zł

W przeciągu ostatnich 8 lat, zdobyliśmy dla naszych Klientów ponad miliard siedemset dwadzieścia milionów złotychi wciąż utrzymujemy tendencję wzrostową
 
Jesteśmy całkowicie niezależni kapitałowo. Pozwala nam to zachować pełen obiektywizm przy rekomendacji najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów.

Obrazek
W ciągu ostatnich 8 lat zdobyliśmy dla naszych Klientów miliard siedemset dwadzieścia milionów złotych i nadal utrzymujemy tendencję wzrostową.
Poznaj nas

Poznaj zespół Private Brokers
Zdjęcie
Prezes zarządu
Konrad Mitręga

17 lat doświadczenia w branży finansowej. Pracował w banku BPH oraz w Mbanku. Od 2007r. prowadzi firmę Private Brokers. Od 9 lat jest członkiem SBDiM

Zdjęcie
specjalista ds. produktów firmowych
Dariusz Lelek

14 lat doświadczenia w branży finansowej, z czego 7 przepracował w banku BPH, a kolejne 7 w Private Brokers. Jego specjalnością jest pozyskiwanie finansowania inwestycji deweloperskich oraz biurowych.

Zdjęcie
Dyrektor ds. produktów firmowych
Małgorzata Kęsek

15 lat doświadczenia w branży finansowej. Od początku w szeregach Private Brokers. Obsługuje kluczowych Klientów. Specjalizuje się w projektach deweloperskich oraz hotelowych.

Zdjęcie
Radca prawny
Joanna Chruściel

18 lat doświadczenia zawodowego, z czego przez 11 prowadziła własną kancelarię. Od września 2018r. dba o bezpieczeństwo prawne klientów Private Brokers

Zdjęcie
ST. SPECJALISTA DS. Produktów FIRMOWych
Katarzyna Maj

10 lat doświadczenia zawodowego, od roku wspiera naszych Klientów, 9 lat doświadczenia w Getin Noble Bank. Specjalizuje się w kredytach deweloperskich oraz finansowaniu działalności bieżącej.

Zdjęcie
Kierownik ds. Administracyjnych
Magdalena Mitręga
Zdjęcie
logistyka biura i IT
Paweł Kośmider
Zdjęcie
Analityk Finansowy
Katarzyna Fundament

20 lat doświadczenia zawodowego zdobywanego w bankach w zakresie oceny ryzyka kredytowego,
W Private Brokers - opracowuje biznes plany oraz prognozy finansowe

12
lat doświadczenia
na rynku
9
lat członkostwa
w SBDIM
12
specjalistów tworzy
nasz zespół
1,72
mld zł w 8 lat zdobyte fundusze
dla naszych klientów