Poznaj nasz zespół

Private brokers
Obrazek
O nas
Private Brokers to zespół 12 ekspertów w dziedzinie bankowości i finansów.

Doskonale znamy realia zarówno branży deweloperskiej, jak i wewnętrznych procedur bankowych. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie na rynku nieruchomości. Naszą specjalnością jest pozyskiwanie najlepszej formy finansowania dla deweloperów, ale także kredyty hipoteczne.

Skuteczność naszych
działań pokazują liczby
8 lat 2,624 mld zł

W ciągu ostatnich 8 lat zdobyliśmy dla naszych Klientów ponad dwa miliardy sześćset dwadzieścia cztery miliony złotych i wciąż utrzymujemy tendencję wzrostową.
 
Jesteśmy całkowicie niezależni kapitałowo. Pozwala nam to zachować pełen obiektywizm przy rekomendacji najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów.

Obrazek
W ciągu ostatnich 8 lat zdobyliśmy dla naszych Klientów ponad dwa miliardy sześćset dwadzieścia cztery miliony złotych i wciąż utrzymujemy tendencję wzrostową.
Poznaj nas

Poznaj zespół Private Brokers
Zdjęcie
Prezes zarządu
Konrad Mitręga

19 lat doświadczenia w branży finansowej. Pracował w banku BPH oraz w Mbanku. Od 2007r. prowadzi firmę Private Brokers. Od 11 lat jest członkiem SBDiM.

Zdjęcie
Dyrektor ds. produktów firmowych
Małgorzata Kęsek

17 lat doświadczenia w branży finansowej. Od początku w szeregach Private Brokers. Obsługuje kluczowych Klientów. Specjalizuje się w projektach deweloperskich oraz hotelowych.

Zdjęcie
Zastępca dyrektora ds. produktów firmowych
Katarzyna Maj

12 lat doświadczenia zawodowego, od 4 lat wspiera naszych Klientów, 11 lat doświadczenia w Getin Noble Bank. Specjalizuje się w kredytach deweloperskich oraz finansowaniu działalności bieżącej.

Zdjęcie
specjalista ds. produktów firmowych
Dariusz Lelek

16 lat doświadczenia w branży finansowej, z czego 7 przepracował w banku BPH, a kolejne 9 w Private Brokers. Jego specjalnością jest pozyskiwanie finansowania inwestycji deweloperskich oraz biurowych.

Zdjęcie
Kierownik ds. Administracyjnych
Magdalena Mitręga
Zdjęcie
Radca prawny
Joanna Chruściel

20 lat doświadczenia zawodowego, z czego przez 13 prowadziła własną kancelarię. Od września 2018r. dba o bezpieczeństwo prawne klientów Private Brokers.

Zdjęcie
Ekspert ds. oceny ryzyka kredytowego
Katarzyna Fundament

22 lat doświadczenia zawodowego zdobywanego w bankach w zakresie oceny ryzyka kredytowego, w Private Brokers - opracowuje biznes plany oraz prognozy finansowe

Zdjęcie
Jadwiga Łojewska

Ponad 27 lat doświadczenia w branży finansowej (bank, pośrednictwo finansowe, własna działalność), w tym 12 lat w zakresie analiz transakcji kredytowych. Z Private Brokers związana od 2015 roku - aktualnie współpracuje przy opracowywaniu biznesplanów oraz projekcji finansowych

Zdjęcie
Ewa Sowa

Ponad 23 lata doświadczenia zawodowego (bank). Z Private Brokers
związana od roku - specjalizuje się
w leasingach oraz finansowaniu bieżącej działalności

12
lat doświadczenia
na rynku
9
lat członkostwa
w SBDIM
12
specjalistów tworzy
nasz zespół
1,72
mld zł w 8 lat zdobyte fundusze
dla naszych klientów